Ansatte

Portrettbilde av Bjørn Midtfjell.

Bjørn Midtfjell

Støttearbeider

906 73 629

bjorn@rause.no
Portrettbilde av Hanne-Karine Grøtvedt.

Hanne-Karine Grøtvedt

Daglig leder

902 67 787

hanne-karine@rause.no
Portrettbilde av June Nerland

June Nerland

Leder for Rause Rebruk

459 04 140

june@rause.no
Portrettbilde av Kenneth Sæves

Kenneth Sæves

Arbeidsleder

406 96 004

kenneth@rause.no
Potrettbilde av Lise Westby.

Lise Westby

Arbeidsleder

936 87 934

lise@rause.no
Portrettbilde av Pål Jensen

Pål Jenssen

Leder for hjelpemidler

482 31 680

palj@rause.no
Potrettbilde av Pål Rosenberg.

Pål Rosenberg

Leder for mekanisk avdeling

992 10 653

pal@rause.no
Potrettbilde av Silje Mari Nyborg.

Silje Mari Nyborg

Fagleder

488 43 551

silje@rause.no
Portrettbilde av Tore Harlem.

Tore Harlem

Leder for pakke og montering

992 10 652

tore@rause.no